Interesne in nadstandardne dejavnosti v NIS
Interesne in nadstandardne dejavnosti
Naziv dejavnosti |
Mentor-ica |
Dan |
Termin |
Računalniški krožek |
Petra Šobot |
sreda |
7.10-7.55 |
Badminton |
Klara Ravnik |
ponedeljek |
7.10-7.55 |
Košarka |
A. Vrh, P. Romšak |
torek |
7.10-7.55 |
Odbojka |
M. Mejač, V. Trobevšek |
ponedeljek |
13.20-14.50 |
Nogomet |
M. Reich, A. Vrh |
četrtek |
13.20-14.50 |
Kikboks |
zunanji izvajalec |
sreda (1x mesečno) |
13.30-14.15 |
Modelarski krožek |
Slavko Lenaršič |
sreda |
7.10-7.55 |
Mladinski pevski zbor: MPZ 1 |
Tjaša Vevoda |
sreda |
7.10-7.55 |
Glasbena ustvarjalnica: MPZ 2 |
Bernarda Rozman |
torek |
7.10-7.55 |
Tolkalni krog |
Natalija Korat |
petek |
7.10-7.55 |
Instrumentalisti |
Natalija Korat |
ponedeljek |
7.10-7.55 |
Plezanje NIS |
M. Mejač, M. Krt |
četrtek |
7.10-7.55 |
Gibalne urice |
M. Mejač, V. Trobevšek |
sreda |
13.20-14.50 |
Učenje flavte: MPZ3 |
Andreja Čimžar |
četrtek |
7.10-7.55 |
Mizica pogrni se |
Ana Kepec |
sreda (na 14 dni) |
13.20-14.50 |
Začetna angleščina |
Filip Vurnik |
četrtek (na 14 dni) |
12.30-13.15 |
Likovno ustvarjanje |
Mateja Jeretina |
torek |
13.20-14.50 |
Mladi naravoslovci |
Ajda Lalić |
ponedeljek |
12.30-13.15 |
Zabavna matematika |
Maja Mejač |
petek |
7.10-7.55 |
Plesne urice |
Urša Kavčič |
torek |
13.20-14.50 |
Igre z žogo |
S. Lenaršič, A. Vrh |
petek |
13.20-14.50 |
Pravljičarji |
Petra Bogataj Ivančič |
ponedeljek |
7.10-7.55 |
Reciklirane igrače |
Martina Volčini |
torek |
12.30-13.15 |
Slikarski krožek |
Filip Vurnik |
četrtek |
13.20-14.50 |
Ustvarjanje v Minecraft-u |
Marko Reich |
četrtek |
7.10-7.55 |
NADSTANDARDNE DEJAVNOSTI
DEJAVNOST |
NOSILEC DEJAVNOSTI 2023/24 |
Plamenček- vsakoletno tematsko glasilo |
Klara Ravnik, Ana Petač |
Hipoterapija |
Nina Sever |
Terapevtsko plavanje |
Nina Sever, Urška Nosan |
Zgodnje učenje tujega jezika- angleščina |
Filip Vurnik |
Skupina za starše RO |
Manja M. Bogovič, Nina Sever |
Skupina za starše PPVI, NIS |
Manja M. Bogovič, Katja Strajnar |
Šolski eko vrt |
Marta Krt, Urška Nosan |
Promocijske dejavnosti |
Ajda Lalić |
Počitniško varstvo |
Jelka Rojc |
Aktivnosti z živalmi – Ambasadorji nasmeha |
Anja Oršič |
Priprava na plavalno tekmovanje |
Vanda Trobevšek, Anže Vrh |
Učna pomoč |
Petra Šobot |